Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.02.2021 08:20 Publikacja: 15.02.2021 08:20
Foto: Bloomberg
PKB Japonii wzrósł w czwartym kwartale o 12,7 proc. (to dane annualizowane, czyli liczone kw./kw. w tempie rocznym), gdy średnio prognozowano wzrost o 9,5 proc. W trzecim kwartale PKB się zwiększył o 22,7 proc. Licząc r./r. gospodarka Japonii wzrosła w czwartym kwartale o 1,2 proc.
Przez cały 2020 r. gospodarka japońska skurczyła się o 4,8 proc., co było wynikiem lepszym od oczekiwań. Spadek był mniejszy niż w 2009 r., gdy wyniósł 5,7 proc.
Od środy w Rosji tajne jest niemal wszystko: dane gospodarcze (w tym wszystko, co dotyczy sektora zbrojeniowego...
- Choć polska gospodarka jest w dobrym stanie, to z czasem pojawią się problemy. Konieczna będzie zmiana struktu...
Największe wyzwanie to koordynacja nowych strumieni wydatków publicznych, które będziemy kierować na obronność,...
Taki poziom wydatków na obronność i data jego osiągnięcia są w szkicu deklaracji, która ma zostać przyjęta na sz...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Komisja Europejska znalazła sposób, aby zwiększyć wsparcie finansowe walczącej z rosyjską agresją Ukrainy. Wykor...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas