Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.04.2018 15:57 Publikacja: 11.04.2018 15:43
Foto: Bloomberg
„Rosja deklaruje, że zestrzeli wszystkie pociski wystrzelone w Syrię. Przygotuj się Rosjo, gdyż one nadchodzą, są nowe, fajne i „inteligentne"! Nie powinnaś być partnerem Zwierzęcia Zabijającego za Pomocą Gazu, który uśmierca własnych ludzi i sprawia mu to przyjemność" – zagroził na Twitterze amerykański prezydent Donald Trump.
„Zwierzęciem" nazwał będącego sojusznikiem Rosji syryjskiego prezydenta Bashara Assada, którego USA obwiniają o niedawny atak gazowy na cywilów związanych z syryjskimi rebeliantami. USA wspólnie z Francją przygotowują się do ewentualnego uderzenia przeciwko Syrii a Rosja ostrzega, że będzie broniła Assada.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Agencja ratingowa Fitch potwierdziła w piątek rating Polski na poziomie A- (dla długoterminowych zobowiązań w wa...
Aby ograniczyć dochody Rosji z ropy naftowej, Francja i Niemcy chcę działań przeciwko „firmom z państw trzecich,...
Rosja stała się zależna od Chin. W niedzielę rosyjski dyktator leci do Pekinu, aby poprosić Xi Jinpinga o zakup...
Fake newsy to jedno z największych wyzwań XXI wieku. Zjawisko nasiliło się w pandemii i po wybuchu wojny w Ukrai...
Dotychczasowy model był oparty na relatywnie taniej, ale dobrze wykształconej sile roboczej i niskich cenach akt...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas