Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 19.02.2015 16:42 Publikacja: 19.02.2015 16:42
Foto: Fotorzepa/Grzegorz Psujek
Czwartkowa sesja na warszawskiej giełdzie nie ułożyła się po myśli inwestorów. Zaraz po otwarciu handlu WIG20 zyskiwał blisko 0,5 proc., ale po kilkudziesięciu minutach spadł pod kreskę. Przeciąganie liny pomiędzy bykami i niedźwiedziami trwało przez cały dzień. Na zamknięciu sesji indeks blue chips zanotował symboliczny wzrost o 0,06 proc. osiągając poziom 2348 punktów. Nieco lepiej zaprezentował się drugi i trzeci szereg – mWIG40 o sWIG80.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Po słabszej końcówce minionego tygodnia optymizm ponownie zawitał na warszawski parkiet, co przełożyło się na wz...
Po ataku Rosji na Ukrainę sankcje i presja międzynarodowa mocno uderzyły w gospodarkę agresora. Na Bliskim Wscho...
W środę po naruszeniu polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony inwestorzy mniej łaskawie spoglądaj...
W ostatnich tygodniach preferencje inwestorów zaczęły się zmieniać i do głosu coraz częściej dochodzą mniejsze s...
Mieszane nastroje obserwujemy we wtorek na GPW. Słabiej prezentuje się WIG20, za to wzrosty próbują kontynuować...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas