Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.10.2016 06:39 Publikacja: 23.10.2016 19:57
W minionych latach warszawską giełdę szturmowały spółki ukraińskie. Jest możliwe, że w najbliższych latach nasz parkiet przywita emitentów z Białorusi. GPW nie chce podgrzewać atmosfery, ale przyznaje, że są podejmowane kroki w tej sprawie. Jak dowiedziała się „Rzeczpospolita", w poniedziałek rusza w Mińsku dwudniowe polsko-białoruskie forum gospodarcze, podczas którego powinno zostać podpisane memorandum dotyczące utworzenia na Białorusi polsko-białoruskiego centrum IPO (ang. pierwsza oferta publiczna).
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W 2024 r. więcej spółek z WIG20 ograniczyło wydatki na kulturę, sport i instytucje charytatywne, niż je zwiększy...
Co prawda WIG20 zakończył piątkową sesję na minusie, ale cały tydzień i tak można zapisać do udanych. Prawdziwe...
Po rewelacyjnym pod względem stóp zwrotu I półroczu warszawskiej giełdy eksperci pozostają umiarkowanymi optymis...
Indeks polskich dużych spółek wreszcie wybił się z dziesięciotygodniowej konsolidacji i finiszował na najwyższym...
Platforma e-commerce Allegro zamknęła swoją debiutancką emisję obligacji z dużym sukcesem.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas