Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 31.07.2015 22:45 Publikacja: 31.07.2015 22:45
Foto: Bloomberg
Analitycy podkreślają, że do spadków przyczyniły się spadające ceny akcji spółek energetycznych oraz przekonanie inwestorów, że Fed nie zdecyduje się na podniesienie stóp procentowych w tym roku.
Traciły akcje m.in. Exxon Mobil Corporation (4.58 proc.) oraz Chevron Chevron Corporation (4.89 proc.) - po publikacji złych wyników kwartalnych, dużo poniżej oczekiwań analityków. Traciły także walory takich spółek jak: Bank of America Corporation (1.38 proc.), Facebook (1.26 proc.), Apple (0.87 proc.), Apple (0.87 proc.).
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Były prezes i członek zarządu GPW znów nie otrzymali absolutorium. Po latach otrzymał je zaś Paweł Tamborski, kt...
Ostatnia czerwcowa sesja na krajowym parkiecie przebiegała pod dyktando kupujących, dzięki którym indeks WIG był...
WIG20 przez całą piątkową sesję notował niewielkie zmiany. Ostatecznie zyskał na wartości symboliczne 0,1 proc....
Amerykański indeks S&P 500 ustanowił nowy rekord na początku piątkowej sesji. Pomogło w tym podpisanie przez USA...
Mimo kontynuacji trendu wzrostowego na warszawskiej giełdzie nie brakuje spółek, których notowania obrały przeci...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas