Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 23.03.2017 21:44 Publikacja: 23.03.2017 21:44
Foto: Bloomberg
Cały czwartek inwestorzy wyczekiwali wyników głosowania. Kiedy okazało się, że do niego nie doszło indeksy spadły. S&P 500 stracił 0.11 proc., Dow Jones spadł o 0.02 proc., a Nasdaq stracił 0.07 proc.
- Niezdolność do przyjęcia ustawy wzmocni obawy rynku względem perspektyw reform fiskalnych, infrastrukturalnych oraz deregulacji, które były kluczowymi czynnikami napędzającymi wzrosty na światowych giełdach, w tym wśród ryzykownych klas aktywów - ostrzegał w środę Piotr Matys, strateg Rabobanku.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Nie minęły trzy tygodnie od kiedy minister finansów zachęcał do inwestycji w polskie akcje nęcąc OKI, a już na i...
WIG20 na półmetku sesji traci 4,6 proc. i jest już poniżej 2900 pkt. Jeszcze w czwartek był około 140 pkt wyżej....
WIG20 na starcie piątkowej sesji traci ponad 3 proc. Samo tylko PKO BP zniżkuje o 9 proc. W tarapatach są też po...
Wyniki spółek, w tym m.in. Orlenu, zdominowały początek handlu na GPW. WIG20 o poranku był na nieznacznym minusie.
WIG20 stracił w środę 0,4 proc. Patrząc jednak na przebieg notowań, byki mogą czuć się moralnymi zwycięzcami wyd...
Coraz więcej firm świadomie inwestuje w jakość, nie tylko swoich produktów i usług, ale też w standardy współpracy z partnerami biznesowymi. Rośnie rola banków, które nie tylko dostarczają finansowanie, ale zapewniają również kompleksowe wsparcie operacyjne.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas