Reklama

KNF przesuwa termin egzaminu na doradcę inwestycyjnego

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o zmianie terminu najbliższego, pierwszego etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Pierwotnie miał on się odbyć 29 marca. Nowa data to 28 czerwca.

Aktualizacja: 12.03.2020 09:35 Publikacja: 12.03.2020 09:05

KNF przesuwa termin egzaminu na doradcę inwestycyjnego

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

"Z uwagi na konieczność zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19, został zmieniony termin pierwszego etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego" - poinformowała Komisja. Podkreślono również, że opłaty egzaminacyjne dotychczas wniesione przez kandydatów chcących przystąpić do I etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego będą podlegały zwrotowi wyłącznie w sytuacji, w której dany kandydat nie będzie mógł wziąć udziału w egzaminie w nowym terminie.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Ekonomia
Polska już w 2026 r. będzie wydawać 5 proc. PKB na obronność
Ekonomia
Budżet nowej Wspólnoty
Ekonomia
Nowe czasy wymagają nowego podejścia
Ekonomia
Pacjenci w Polsce i Europie zyskali nowe wsparcie
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Ekonomia
Sektor usług biznesowych pisze nową strategię wzrostu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama