Reklama

Szersza Droga na Harvard

W tym roku zamiast tradycyjnego konkursu, stowarzyszenie Harvard Club of Poland organizuje internetową akademię, która pozwoli wesprzeć dużo większą grupę ambitnych młodych ludzi w przygotowaniu do studiów na czołowych uczelniach za granicą.

Aktualizacja: 10.05.2021 22:26 Publikacja: 10.05.2021 22:19

Szersza Droga na Harvard

Foto: AdobeStock

- Dotychczas nie było w Polsce jednego miejsca, gdzie można znaleźć kompleksową i bezpłatną informację dotyczącą studiów na najlepszych światowych uczelniach - mówi Robert Socha ze stowarzyszenia Harvard Club of Poland wyjaśniając powody tegorocznej zmiany formuły konkursu Droga na Harvard.

„Rzeczpospolita” od lat jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia, które ma wspierać zdolnych Polaków w drodze na najlepsze światowe uczelnie. W tym roku, chcąc rozszerzyć zakres odbiorców, jak również ze względu na pandemię koronawirusa, organizatorzy ze stowarzyszenia Harvard Club of Poland zdecydowali się przetestować nową formułę programu.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Biznes
System kaucyjny w pytaniach i odpowiedziach. Wyjaśniamy, jak to działa
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Biznes
Zmiany we władzach Elektrimu. Wieloletnia menedżerka zamiast Zygmunta Solorza
Materiał Partnera
Jak Veolia dekarbonizuje polskie ciepło
Biznes
Rekord na kolei i czeska konkurencja, rząd Francji ocalał, atak na CCC
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Biznes
Oligarcha stracił superjacht. Złoty fortepian odpłynął w siną dal
Materiał Promocyjny
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Reklama
Reklama