Dziś do północy pracownicy firmy mogą składać ewentualne reklamacje do list uprawnionych wywieszonych 10 sierpnia.
Chodzi np. o osoby , którym wadliwie obliczono okresy pracy w spółce, niezbędne do przyznania limitu akcji pracowniczych. Na złożenie reklamacji były dwa tygodnie. Komisja przy zarządzie JSW będzie miała 15 dni na ich rozpatrzenie.
JSW przypomina, że do 2 września w pięciu kopalniach spółki załoga może skorzystać z bezpłatnych porad prawnych dotyczących akcji pracowniczych.
Dyżury prawników odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 10-14.
Prawnicy z kancelarii „Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Izabella Żyglicka i Wspólnicy" są obecni w następujących miejscach:
– kopalnia Borynia: I piętro budynku Szkoleniowego przy kopalni Borynia-Zofiówka, ruch Borynia;
– kopalnia Budryk: parter budynku dyrekcji (budynek F) „Punkt wypłat";
– kopalnia Jas-Mos: w budynku byłego laboratorium pokój nr 4 na parterze;
– kopalnia Krupiński: budynek administracyjny, pokój nr 20 (parter).
– kopalnia Pniówek: budynek szkoleniowy (klub NOT).
– kopalnia Zofiówka: budynek administracyjny, pokój nr 108 (parter) przy kopalni „Borynia-Zofiówka" ruch Zofiówka.