Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 31.01.2018 11:48 Publikacja: 31.01.2018 11:48
Foto: Fotolia.com
Takich nowych rejestracji było naprawdę dużo bo dokładnie 737 400. Rynek rośnie więc w bardzo szybkim tempie. Jednak auta na prąd to wciąż rzadkość na drogach - obecnie stanowią zaledwie niecałe 5 proc. rynku.
Spada za to liczba klientów decydujących się na auta z silnikiem diesla. Ujemna dynamika wyniosła niemal 8 proc. do poziomu 6,76 mln egzemplarzy. To najsłabszy wynik w ciągu ostatniej dekady. Udział diesli w rynku na Starym Kontynencie wyniósł w 2017 roku 43,7 proc.
Wyzwania i szanse transformacji energetycznej były tematem nowego odcinka podcastu „E.ON Talks”. Uczestniczące w...
Sieć telewizyjna CNBC, powołując się na ekspertów, twierdzi, że smartfon firmy Trump Organization prawdopodobnie...
Amerykańska firma zajmująca się testami DNA, 23andMe, została ukarana grzywną w wysokości 2,31 mln funtów (około...
Już wkrótce liczba samochodów elektrycznych na polskich drogach sięgnie 100 tys. Choć to zaledwie jedna dziesiąt...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Do Inowrocławia dotarły trzy z ośmiu leasingowanych od USA śmigłowców szturmowych. To przygotowanie na dostawy a...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas