Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 01.07.2015 21:00 Publikacja: 01.07.2015 21:00
1 zdjęcie
ZobaczW tym roku PGNiG chce zwiększyć wydobycie ropy
Foto: Rzeczpospolita
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo wprowadza kolejny program rabatowy dotyczący dostaw gazu dla swoich strategicznych klientów. Tym razem ma on objąć zakupy dokonywane od początku sierpnia tego roku do końca 2016 r., jednak nie dłużej niż do chwili ewentualnego zwolnienia spółki z obowiązku przedkładania taryf do zatwierdzenia prezesowi Urzędu Regulacji Energetyki.
Wysokość rabatu będzie uzależniona od aktualnej sytuacji na Towarowej Giełdzie Energii, a także od wolumenu, okresu odbioru oraz od celów wykorzystania nabywanego surowca. Odbiorcy, którzy nie przystąpią do programu, mają być w dalszym ciągu rozliczani za zakupione paliwo zgodnie z obowiązującą taryfą.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Trump i Xi Jinping łagodzą konflikt handlowy, Parlament Europejski żąda zmian w budżecie UE, a ustawa schronowa...
Wielu kierowców marzy o jednej oponie zimowej, która sprawdzi się w każdych warunkach – od śniegu po mokry asfalt, od miejskich ulic po autostrady. Goodyear, tworząc model UltraGrip Performance 3, postanowił zbliżyć się do tego ideału, łącząc w jednej konstrukcji cechy, których zazwyczaj trzeba szukać w różnych produktach.
Na rozwój sektora usług biznesowych w Polsce coraz mocniej wpływa inteligentna automatyzacja procesów, a także k...
Grupa Żabka po raz kolejny otrzymała certyfikat przyznawany przez szwajcarską fundację EQUAL-SALARY, potwierdzaj...
Możliwości finansowania badań i innowacji z największego jak dotąd w historii UE programu obejmującego te obszar...
To najszybciej rozwijający się segment kurierskiego rynku, który zmienia nie tylko handel detaliczny, ale i nasze przyzwyczajenia oraz wygląd miast.
We wtorek 18 listopada 2025 w Muzeum Historii Polski w Warszawie odbędzie się Horizon4Poland’25. Wydarzenie skie...
To program dla managerów, który łączy strategiczne spojrzenie na przyszłość zarządzania z konkretnymi narzędziami i umiejętnościami potrzebnymi do wykorzystania potencjału AI.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas