Reklama
Rozwiń

Genewa 2017 – najważniejsze premiery tego sezonu

Salon motoryzacyjny w Genewie wystartował! W tym roku na jednej z najważniejszych imprez w tej branży nie było widać kryzysu. Na halach targowych zameldowali się wszyscy najważniejsi producenci, którzy zaprezentowali wiele ważnych premier z punktu widzenia polskiego klienta. Przedstawiamy hity tego sezonu!

Aktualizacja: 10.03.2017 21:05 Publikacja: 10.03.2017 20:49

Foto: Suzuki

Tegoroczna impreza to już 87. edycja genewskiego salonu. W zeszłym roku salon samochodowy odwiedziło 687 tys. osób – to rekord frekwencji. W tym roku organizatorzy spodziewają się podobnych tłumów.

Oficjalnie otwarcie miało miejsce 9 marca, a impreza potrwa do 19 marca 2017 roku. Na dwa dni przed oficjalnym otwarciem miały miejsce dni prasowe, gdzie dziennikarze z całego świata mogli zapoznać się ze wszystkimi premierami. W przededniu ogłoszono wyniki plebiscytu Car of the Year 2017, w którym zwycięzcą został Peugeot 3008.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Biznes
Rosyjski bogacz traci majątek. Sfinansuje wojnę Putina
Biznes
Niemiecki biznes boi się poboru. A co w Polsce?
Biznes
Ustawa Trumpa, obawy firm transportowych, biznes przeciw unijnym regulacjom AI
Biznes
Fundacja rodzinna, czyli międzypokoleniowy skarbiec
Biznes
Microsoft zwolni 9000 pracowników, bo inwestuje w sztuczną inteligencję