Program Campus Residency jest skierowany do startupów znajdujących się w fazie wzrostu. Oferuje on zwycięzcom możliwość korzystania przez 6 miesięcy ze wsparcia oraz specjalistycznej wiedzy mentorów i ekspertów Campusu. Do programu zakwalifikowały się następujące startupy: Autenti, the Construct, Oscar Senior, OvuFriend, Xchanger.io, Yestersen, Quotiss, WealthArc, UserEngage i Kredytmarket.

Campus Warsaw przedstawił także listę firm, które wezmą udział w programie Launchpad Accelerator rozpoczynającym się 2-tygodniowym akceleratorem w Dolinie Krzemowej. Wcześniej z kolei odbyła się już pierwsza edycja programu Launchpad Start – serii intensywnych szkoleń trwających tydzień dla startupów we wczesnej fazie rozwoju.

Przez najbliższe dwa dni Campus będzie także gospodarzem wydarzenia fundraisingowego CEE All Stars, które umożliwia spotkanie międzynarodowych inwestorów ze startupami z Europy Środkowo-Wschodniej. W wydarzeniu weźmie udział ponad 40 startupów i 25 inwestorów z całej Europy.

Campus Warsaw to należąca do Google przestrzeń przeznaczona dla startupów technologicznych, która ma za zadanie łącznie społeczności nie tylko z Polsku, ale też z całej Europy Środkowo-Wschodniej. Mieści się ona w Praskim Centrum Koneser, przy ulicy Ząbkowskiej 27/31.

Kulczyk Investments wesprze start'upy