fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Banki

Mann i Materna w Kredyt Banku

materiały prasowe
Wojciech Mann i Krzysztof Materna będą reklamować nową ofertę Kredyt Banku. Dzięki nim bank chce podwoić liczbę otwieranych co miesiąc kont
Bank od 23 maja wprowadza nowy rachunek osobisty, z oprocentowaniem 7 proc. dla kwot do 3 tys. zł., bez opłat za prowadzenie i z darmowymi wypłatami z bankomatów w całej w Polsce.
Przedstawiciele banku podkreślają, że konto jest najwyżej oprocentowanym rachunkiem w Polsce.
Konto będzie można otworzyć przez internet, bez konieczności wizyty w placówce. W takim wypadku umowa zostanie przesłana kurierem. Oczekiwania co do efektów kampanii są jednak bardzo ostrożne.
- Chcemy w trakcie kampanii podwoić sprzedaż kont - zapowiada Tomasz Molenda, dyrektor departamentu marketingu Kredyt Banku. Obecnie klienci otwierają 5-6 tys. nowych rachunków miesięcznie.
Obecnie bank prowadzi 620 tys. rachunków.
Przedstawiciele banku podkreślają, że liczą na to, że nowe konto przyciągnie zamożnych klientów.
- Ruszamy z największą kampanią reklamową połączoną ze zmianą wizerunku banku - podkreśla Maciej Bardan, prezes Kredyt Banku.
Nowe hasło banku to  "Finanse z zasadami". Konto ma być głównym "narzędziem akwizycyjnym", ale w dalszej perspektywie reklamowane będą też inne produkty. Kontrakt z Wojciechem Mannem oraz Krzysztofem Materną został podpisany na dwa lata.
Najbliższa kampania reklamowa potrwa do końca lipca. Będą pokazywane trzy spoty reklamujące konto osobiste, nawiązują one do kultowych programów, w których obaj panowie występowali.
To kolejny bank, który zdecydował się na to, by znane osoby reklamowały jego usługi. PKO Bank Polski reklamuje Szymon Majewski, a BZ WBK sięga po gwiazdy zagraniczne, ostatnio jest to Antonio Banderas
Kredyt Bank jest siódmym pod względem aktywów bankiem komercyjnym na polskim rynku. Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji wskazujących, że jego właściciel belgijski KBC rozważa jego sprzedaż. W czwartek "Rz" pisała o tym, że grupa KBC zleciła bankowi inwestycyjnemu Goldman Sachs opracowanie strategii możliwej sprzedaży KB. Wczoraj agencja Reutera podała, że Goldman Sachs oraz Bank of America Merrill Lynch opracowują plan sprzedaży Kredyt Banku oraz Warty.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA