fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Bilety na trójwymiarową przygodę kosmiczną

materiały prasowe
Stała się rzecz straszna – ukochana mama chłopca o imieniu Milo została porwana przez kosmitów. Czy młodemu człowiekowi uda się ją odbić? Będziecie mogli przekonać się sami oglądając film "Matki w mackach Marsa". Mamy dla Was sześć podwójnych zaproszeń do kina Imax w Warszawie.
„Matki w mackach Marsa" (Mars Needs Moms) to najnowszy film animowany w reżyserii Simona Wellsa. Pieczę produkcyjną nad filmem sprawował Robert Zemeckis, znany z fantastycznych przygód Marty'ego w trzech częściach „Powrotu do przyszłości". Film opowiada o dziewięcioletnim Milo, który zaczyna doceniać swoją mamę dopiero wobec groźby zabrania jej przez przybyszów z Marsa. Przeczytaj pełną recenzję filmu Matki w mackach Marsa.
Dla naszych Czytelników mamy sześć podwójnych zaproszeń do kina Imax na warszawskiej Sadybie. Aby dać Wam większe szanse na zdobycie biletów, przeprowadzimy konkurs w trzech turach o godz. 9, 12 i 15. Dwie pierwsze osoby które wyślą prawidłową odpowiedź na adres fb@rp.pl o danej godzinie wygrywają. Pamiętajcie, że w każdej turze zadamy inne pytanie.
Bilety będzie można wykorzystać w kinie IMAX Sadyba w Warszawie na dowolnym seansie  filmu „Matki w mackach marsa" w dniach 21-23 marca.
Więcej szczegółów w regulaminie konkursowym.
Po godz. 9 należy podać prawidłową odpowiedź na pytanie:
Kto napisał w serwisie rp.pl recenzję filmu „Matki w mackach Marsa"?
Po godz. 12 należy podać prawidłową odpowiedź na pytanie:
Który polski komik podłożył głos postaci Gribble'a w filmie „Matki w mackach Marsa"?
Po godz. 15 należy podać prawidłową odpowiedź na pytanie:
Który z twórców filmu „Matki w mackach Marsa" jest prawnukiem słynnego twórcy literackiej fantastyki Herberta G. Wellsa?
Odpowiedź wyślij na adres fb@rp.pl. Dwie pierwsze osoby z każdej tury wygrywają.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA