fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Villa Bianca w trzech odsłonach

W Villi Bianca na Białołęce (6,3 – 6,4 zł za mkw.) do sprzedania jest jeszcze około 20 mieszkań
Wizualizacja
W Warszawie i okolicach są trzy inwestycje o tej samej nazwie: Villa Bianca. Na Białołęce i w Raszynie są to kameralne, pojedyncze, kilkupiętrowe budynki. W Miasteczku Wilanów – cale osiedle
Wszystkie inwestycje mają białe ściany, i to chyba tłumaczy ich nazwę.
[srodtytul]Z grillem na dachu[/srodtytul]
Trzypiętrowy budynek Villa Bianca na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór wybudowała firma ETJ Nieruchomości. W czerwcu będzie oddany do użytkowania. Połowa z 39 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni 47 – 79 mkw. znalazła już nabywców. Niektóre z lokali mają bardzo duże, przeszklone balkony do 30 mkw.
Na dole znajdzie się m.in. plac zabaw dla dzieci, a na dachu będzie taras z zielenią dostępny dla wszystkich mieszkańców. Będzie tam można urządzać np. wspólne grille.
Cena za mkw. wynosi 6,3 – 6,4 tys. zł, co oznacza, że lokale poniżej 75 mkw. mogą być objęte rządowym programem „Rodzina na swoim”.
Możliwe jest wykończenie wnętrz za dodatkową opłatą: w pakiecie standard kosztuje to 600 zł za mkw., a w opcji premium – 800 zł za mkw.
[srodtytul]Wśród willi[/srodtytul]
W centrum Raszyna, przy ul. Mickiewicza, Villę Bianca wybudowała spółka MJ Capital. To także trzypiętrowy budynek położony w willowej części miasta, osiem kilometrów od centrum Warszawy. Jest tam 21 mieszkań o powierzchni od 43 do 108 mkw. z balkonami, tarasami i ogródkami na dole. Poza garażami podziemnymi (22 stanowiska) jest także możliwość wykupienia miejsca postojowego na zewnątrz budynku.
Do kupienia zostały ostatnie największe mieszkania. Średnia cena za mkw. wynosi 5900 zł.
Mieszkania oferowane są do sprzedaży bez podłóg i białego montażu. Budynek już jest oddany do użytkowania.
[srodtytul]Osiedle Villa Bianca[/srodtytul]
W Miasteczku Wilanów powstaje właśnie trzecia faza osiedla Villa Bianca, które ma być gotowe w drugim kwartale 2010 r. Dwa poprzednie etapy zostały już oddane do użytkowania, ale można jeszcze kupić mieszkania o powierzchni powyżej 100 mkw.
– W trzeciej fazie są do kupienia mieszkania od 30 do 190 mkw. – informują w biurze sprzedaży dewelopera.
Cena wynosi około 10 tys. zł za mkw., ale po negocjacjach, zwłaszcza w przypadku bardzo dużych mieszkań, może być taniej.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA