fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Wersja mobilna “This War of Mine” od 11 bit studios w lipcu

Gra będzie dostępna w sklepach App Store, Google Play oraz gamesrepublic.com (w wersji DRM-Free w wersji na Androida). Dokładniejsza data wydania gry zostanie ujawniona w terminie późniejszym.

Gra będzie dostępna w wersji na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android. - Prace nad mobilną wersją „This War of Mine" są na ostatniej prostej. Bardzo cieszymy się, że tytuł, na który czekają użytkownicy urządzeń mobilnych na całym świecie, wkrótce trafi na rynek – mówi Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios. Nie zdradza celów sprzedażowych. – Mamy nadzieję, że mobilny „TWoM" spotka się z równie pozytywnym przyjęciem fanów jak wersja na komputery PC – dodaje. „This War of Mine" to najważniejsza produkcja w historii 11 bit studios. Tytuł, w wersji na komputery PC z systemem operacyjnym Windows, Mac OS X i Linux, zadebiutował 14 listopada 2014 r. Szybko dotarł na 1. miejsce na Steam, największej na świecie platformie sprzedającej gry komputerowe w wersji cyfrowej przez Internet.

Premiera „TWoM" miała strategiczne znacznie dla wyników 11 bit studios w 2014 r. W tym okresie spółka, na poziomie jednostkowym, zanotowała (dane niezaudytowane, raport roczny zostanie opublikowany 12 czerwca) ponad 17,65 mln zł przychodów ze sprzedaży (5,71 mln zł rok wcześniej), 12,25 mln zł EBITDA (1,6 mln zł) i blisko 9,71 mln zł zysku netto (1,02 mln zł). Sprzedaż gry wciąż prezentuje się bardzo dobrze i stanowi główne źródło przychodów spółki. W I kwartale br. 11 bit studios miał prawie 6,46 mln zł przychodów ze sprzedaży (0,62 mln zł rok wcześniej) i 4,92 mln zł wyniku EBITDA. W I kw. 2013 r. strata EBITDA sięgała 0,46 mln zł. Zysk netto w I kwartale br. wyniósł 4,21 mln zł. Rok wcześniej strata na tym poziomie zamknęła się kwotą 0,53 mln zł.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA