fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Inforsys ma kontrakt dla PGNiG

Inforsys, spółka związana z InPostem, wygrała publiczny przetarg na wizualizowanie, drukowanie, kopertowanie oraz przekazywanie korespondencji do operatora pocztowego dla Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

W przetargu pokonał m.in.firmy Stralfors, Emerson oraz Pocztę Polską. Umowa została zawarta na 15 miesięcy.

– PGNiG to od lat jeden z naszych najważniejszych klientów, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy wybrani do obsługi jednego z najbardziej prestiżowych kontraktów w branży – mówi Witold Szczurek, prezes Inforsysu.

W ramach kontraktu Inforsys wydrukuje i przygotuje do wysłania 32 mln sztuk korespondencji, m.in.: faktury, informacje o zmianach w taryfach, wezwania do zapłaty, materiały marketingowe, a nawet kartki świąteczne. – Obecnie kończymy proces inwestycyjny, w ramach którego zmodernizowaliśmy nasze centra produkcyjne. Kupiliśmy nowoczesne instalacje wydrukowe, jakich nie posiada żadna firma w Polsce, co więcej jest to pierwsza taka instalacja w całej Europie – podkreśla Witold Szczurek.

W 2014 roku Inforsys wypracował 104,35 mln zł przychodów, czyli o 6,75 mln zł więcej niż w porównaniu z rokiem ubiegłym. Spółka osiągnęła także rekordowy poziom produkcji: zrealizowała 436,6 mln wydruków komercyjnych i 119,8 mln sztuk przygotowanych do wysyłki przesyłek pocztowych dla swoich klientów.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA