fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Świat

Wściekła matka zamiast Gwardii Narodowej

youtube
Film związany z ostatnimi zamieszkami w Baltimore przyczynił się do rozsławienia zdeterminowanej matki nastolatka, który uczestniczył w starciach z policją.

Kobieta rozpoznała syna wśród dziesiątków podobnie zamaskowanych młodych mężczyzn w kominiarkach. Wściekła kobieta zaczęła okładać chłopaka po głowie i po plecach, krzykiem nakazując mu zdjęcie maskującego nakrycia głowy.

- Chcesz być sławny? No to zdejmij to! - krzyczy kobieta, próbując przed kamerami ściągnąć z głowy syna kominiarkę. Następnie, szarpiąc go i popychając, zmusza do wycofania się z tłumu atakującej policjantów młodzieży.

Choć chłopak początkowo broni się, zdeterminowanej matce udało się osiągnąć zamierzony cel.

Po tym zdarzeniu, zarejestrowanym przez operatora stacji WMAR Baltimore, kobieta zyskała rozgłos i uznanie. Publicznie na konferencji prasowej jej działania pochwalił komisarz policji z Baltimore, Anthony Batts.

- Szkoda, że dziś w nocy więcej takich rodziców nie znalazło się na ulicach naszego miasta. Rodziców, którzy są odpowiedzialni za swoje dzieci - mówił Batts.

Użytkownicy Twittera również skomentowali akcję krewkiej matki. Twierdzą, że burmistrz Baltimore, która zdecydowała o wprowadzeniu w mieście godziny policyjnej i stanu wyjątkowego, powinna przyznać kobiecie tytuł "Matki Roku".


Twierdzą także, że Baltimore nie potrzebuje Gwardii Narodowej - potrzebuje więcej rodziców takich jak ta matka.


Inni również żałują, że większa grupa rodziców nie poszła śladem kobiety...


...i sugerują, że może podobne działania są metodą na zapobieżenie takim rozruchom w każdym miejscu na świecie.


Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA