fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Gazety bardziej cyfrowe

Odpłatne oferowanie treści z gazet w wersji elektronicznej stosują na naszym rynku oprócz tabloidów wszystkie największe ogólnokrajowe gazety, w tym tytuły stricte ekonomiczne.
Fotorzepa
Kolejne tytuły chcą w Polsce zarabiać na czytelnikach w internecie. Rozwiązanie, z którego od dawna korzysta m.in. „Rzeczpospolita", właśnie uruchamia wydawca „Newsweeka".

Pobieranie opłat za dostęp do treści w internecie jest już standardem w przypadku najważniejszych światowych tytułów ekonomicznych, takich jak „The Financial Times" czy „The Wall Street Journal", oraz opiniotwórczych, jak „New York Times", przyjmuje się również w Polsce.

Odpłatne oferowanie treści z gazet w wersji elektronicznej stosują na naszym rynku oprócz tabloidów wszystkie największe ogólnokrajowe gazety, w tym tytuły stricte ekonomiczne.

– Nasza strategia opiera się na założeniu, że przyszłość należy do komunikacji elektronicznej i docelowo dzienniki będą funkcjonowały jako media cyfrowe. Nie stanie się oczywiście tak, że szybko znikną z rynku, to będzie proces. Przechodzenie z wydań papierowych do cyfrowych jest już teraz wyraźnie widoczne, zwłaszcza wśród osób zainteresowanych tematyką ekonomiczno-prawną, aktywnych zawodowo, pełniących kluczowe funkcje w firmach i instytucjach, czyli czytelników „Rzeczpospolitej" i „Parkietu" – mówi Dariusz Bąk...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA