fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Rusza budowa nowego osiedla na Białołęce

Osiedle Viva Garden
Materiały Inwestora
Na rynek trafiło nowe osiedle na warszawskiej Białołęce. Ceny mkw. mieszkań zaczynają się od 5280 zł za mkw.
Inwestycję prowadzi spółka Victoria Dom. Firma wprowadziła do sprzedaży 147 mieszkań. Osiedle Viva Garden to trzeci projekt rozpoczęty w tym roku przez tę firmę. Władze spółki zapowiadają, że oferta może się jeszcze powiększyć w drugim półroczu.
Na osiedlu Viva Garden deweloper zaplanował siedem dwupiętrowych budynków wielorodzinnych i dziewięć domów w zabudowie bliźniaczej.  W ofercie są mieszkania dwu-, trzy, i czteropokojowe o powierzchni od 30 do 60 mkw. Można je kupić na kredyt z rządową dopłatą w ramach programu "Mieszkanie dla młodych". Promocyjne ceny w przedsprzedaży  zaczynają się od 5280 zł za mkw.
Budowa osiedla rozpocznie się w lipcu 2014 roku. Zakończenie inwestycji i przekazywanie mieszkań klientom deweloper zapowiada na czwarty kwartał 2015 roku.
- Atutem inwestycji są wysokie nawet na 5 metrów wnętrza. Dzięki zróżnicowanej wysokości sufitów pomieszczenia zyskują oryginalny charakter oraz możliwość wykonania antresol. Atutem są także duże słoneczne ogrody - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Osiedle powstanie w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w pobliżu Kanału Żerańskiego. Wokół są tereny zielone, sklepy, centra handlowe, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne, sportowe i rekreacyjne, szkoły, przedszkola - wyliczają.
Połączenie z centrum miasta zapewnia Trasa Armii Krajowej oraz most Marii Skłodowskiej-Curie (most Północny). W pobliżu są przystanki autobusowe oraz tramwajowy.
- Osiedle Viva Garden jest trzecim projektem wprowadzonym w tym roku do naszej oferty, po uruchomionej w marcu inwestycji budynków wielorodzinnych Ogrody Targówek, a w kwietniu projektu Park Dworski - mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes spółki Victoria Dom.
W tym roku spółka planuje przekazać klientom ponad 200 mieszkań i około 50 domów. - W przyszłym i kolejnych latach spodziewamy się znacznego zwiększenia wyników sprzedażowych, w efekcie finalizowania rozpoczynanych w tym roku projektów. W ciągu dwóch lat zakładamy podwojenie skali działania – zapowiada wiceprezes. Tegoroczne obroty są szacowane na ok. 100 mln zł, a zysk netto na ok. 9 mln zł.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA