fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Media od kuchni

Newsroom II
HBO
Dzisiaj o godz. 17.50 w HBO2 rozpocznie się drugi odcinek drugiego sezonu serialu "Newsroom"
Produkcja jest dziełem Aarona Sorkina, a w rolach głównych występują Jeff Daniels i Emily Mortimer. Serial był dwukrotnie nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepszy serial telewizyjny i najlepsza rola męska. Zobacz galerię zdjęć
Serial Newsroom opowiada o dziennikarzach tworzących wieczorne wiadomości "News Night" w fikcyjnej telewizji ACN. Jego bohaterami są prezenter Will McAvoy (nominowany do nagrody Złotego Globu za tę rolę Jeff Daniels), producentka wykonawcza Mackenzie McHale (Emily Mortimer) oraz pracownicy newsroomu, którzy starają się rzetelnie relacjonować aktualne wydarzenia.
W serialu przypomniane zostaną głośne wydarzenia, które stanowią tło losów głównych bohaterów pracujących razem w redakcji nad kolejnymi wydaniami wiadomości. Pojawią się w nim takie tematy, jak walka amerykańskiej administracji z terroryzmem, ruch Occupy Wall Street, proces Troy'a Davisa, zabójstwo Trayvona Martina, rozwój sytuacji w Bengazi oraz wybory wstępne i powszechne.
Pomysłodawcą nominowanego do Nagrody Złotego Globu serialu jest Aaron Sorkin, laureat Nagrody Akademii Filmowej za scenariusz filmu The Social Network, producent wykonawczy i twórca serialu Prezydencki poker, wielokrotnie nagradzanego statuetkami Emmy. Ponownie w serialu pojawią się m.in. Jane Fonda, Olivia Munn, Dev Patel i Sam Waterston. Producentami wykonawczymi serialu są Aaron Sorkin, Scott Rudin (zdobywca Oscara za obraz To nie jest kraj dla starych ludzi) i Alan Poul (wielokrotnie nagrodzony statuetkami Emmy serial Sześć stóp pod ziemią).
Nowe odcinki drugiego sezonu serialu Newsroom można oglądać również co tydzień od 15 lipca w HBO GO oraz od 3 sierpnia, w soboty o godz. 22.00 na antenie HBO. Cały pierwszy sezon serialu jest dostępny w serwisie HBO GO.
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA