fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

RZECZoPOLITYCE

Podtapiali, razili prądem, dusili i bili. Teraz odpowiedzą za znęcanie się nad 25-latkiem

Policja zatrzymała 4 osoby, które przez dwa dni więziły i znęcały się nad 25-letkiem. Mężczyzna był wiązany, bity pięściami, nogami i gumowym przewodem po cały ciele. Był duszony i podtapiany w wannie, a następnie rażony prądem.
Lubartowscy policjanci zatrzymali cztery osoby, które przez dwa dni przetrzymywały i znęcały się nad 25 – letnim mieszkańcem gminy Kamionka. Mężczyzna został zwerbowany pod pretekstem załatwienia pracy przy ocieplaniu garażu, a następnie został uwięziony w piwnicy domu jednorodzinnego. Przetrzymujące go osoby brutalnie się nad nim znęcały. Mężczyzna był wiązany, bity pięściami, nogami i gumowym przewodem po cały ciele. Był duszony i podtapiany w wannie, a następnie rażony prądem. Powodem takiego zachowania sprawców miała być domniemana kradzież pieniędzy przez uprowadzonego, jednemu z porywaczy tj. 48-letniemu Krzysztofowi I. Wykorzystując nieuwagę swoich oprawców, po dwóch dniach 25 - latkowi udało się uciec, powiadamiając o wszystkim policję.
Zatrzymani to kobieta i trzech mężczyzn w wieku od 27 do 48 lat. Usłyszeli oni zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem. Wszystkim grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Niewykluczone są kolejne zatrzymania w tej sprawie.
Źródło: tv.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA