fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Niesamowita posiadłość na sprzedaż. Ma własną bajeczną plażę

materiały prasowe
Posiadłość Sandy Acres w Kornwalii to raj dla surferów. Od lat jest jednym z popularnych celów turystycznych w tym regionie wielkiej Brytanii. Jej właściciele postanowili ją sprzedać za 8 mln funtów czyli prawie 40 mln złotych.

Posiadłość ma powierzchnię ponad 50 hektarów i od 50 lat należy do tej samej rodziny. Jest położona nad zatoką St Ives Bay, niedaleko miejscowości Hayle. To atrakcyjny, luksusowy ośrodek dla surferów i turystów ceniących sobie atrakcje złotych, piaszczystych plaż i wydm Kornwalii.

Sandy Acres to w zasadzie kilka oddzielnych ośrodków. Jest tam kemping, pole namiotowe, drewniane, ekologiczne chatki oraz luksusowe, ekologiczne domy zasilane energią solarną, a także kawiarnia na plaży oraz szkoła surfowania oraz szkoła jogi, trzy parkingi. A także ścieżki spacerowe, wysokie klify dochodzące nawet do 70 m oraz jurta mieszkalna, która służy teraz jako miejsce do nauki jogi.

Wszystko to z 8 kilometrami pięknej piaszczystej plaży Gwithian w regionie nazywanym Angielską Riwiera. Gwithian od lat jest na liście najpiękniejszych plaż w Wielkiej Brytanii.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA