fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Idealny dom na plaży. Wystarczy milion dolarów

materiały prasowe
Niemal milion dolarów trzeba zapłacić za niesamowity wakacyjny dom, który znajduje się na samej plaży. Nie nad plażą, ale dokładnie na samej plaży. Budynek wybudowano na palach wbitych w piasek.

Dom z 1979 roku znajduje się w miejscowości Scituate, w stanie Massachusetts - jednej z najstarszych osad europejskich kolonistów w Ameryce. Założona została w 1630 roku przez emigrantów z Plymouth.

Drewniany dom, wybudowany w typowym dla Nowej Anglii stylu, ma powierzchnię około 160 metrów kwadratowych i został zbudowany na palach na samej plaży. Nieruchomość została wystawiona na sprzedaż za 929 tys. 999 dolarów, czyli około 3,5 mln złotych.

W piętrowym domu są trzy sypialnie i dwie łazienki, poza tym duży salon, kuchnia z jadalnią i tarasy dookoła domu w tym jeden wychodzący na stronę oceanu. Także na piętrze jest taras od strony oceanu z niesamowitym widokiem, którego nie zasłania żadne drzewo czy sąsiad i tak już pozostanie. Dom stoi tak blisko wody, że na ma ryzyka, iż ktoś wybuduje coś przed nim, zasłaniając widok na ocean. Do domu można dostać się po schodach. Nie ma piwnicy ani garażu. W czasie przypływu woda podchodzi pod sam dom, tak że z tarasu można bezpośrednio wskakiwać do oceanu.

Budynek znajduje się na prywatnej plaży o powierzchni około 4 tys. metrów kwadratowych. W sumie stoją na niej trzy takie domy, ale w stosownej odległości.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA