fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Aktorka znana z "Grease" sprzedaje przytulny dom w Los Angeles

materiały
Stockard Channing, aktorka znana nie tylko z filmu "Grease", ale także wielu sztuk teatralnych i seriali, postanowiła sprzedać zachwycający dom w Los Angeles.

Dom znajduje się w Laurel Canyon i został wystawiony na sprzedaż za 2 miliny 495 tys. dolarów, czyli  około 9,8 mln złotych.

Channing, laureatka nagród Tony, SAG and Emmy, kupiła go ponad 20 lat temu za 870 tys. dolarów. Dom z 1956 roku stoi przy Woodrow Wilson Drive, na wzniesieniu z widokiem na okoliczne wzgórza. Aktorka mieszkała w nim, kiedy kręciła filmy lub seriale w Hollywood. Na co dzień mieszka w Connecticut.

Jednopoziomowy dom ma powierzchnię około 200 metrów kwadratowych - w tym trzy sypialnię, cztery łazienki, duży salon, kuchnię i jadalnię a także przepiękny ogród z tarasem i dużym basenem.

Ogród słynie z tropikalnych roślin i zyskał sobie nawet nazwę Shangri-La - od fikcyjnej doliny w Himalajach, krainy szczęścia, spokoju i beztroskiego życia.

Agencja nieruchomości zajmująca się jego sprzedażą, podkreśla, że dom nie jest duży, ale za to przytulny. Ma drewniane podłogi, ogromną garderobę, dużo drewnianych półek na książki, kamienny kominek i przeszklone okna tarasowe od strony ogrodu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA