fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Tomczyk: Na stronie Dudy nie ma programu, są tezy i założenia

Fotorzepa, Jakub Czermiński
- Chcieliśmy program pokazywać w częściach - mówił w TVN24 szef sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego, poseł PO Cezary Tomczyk pytany o to, czy kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta nie zaprezentował swojego programu zbyt późno (na stronie jego kampanii pojawił się on 25 czerwca popołudniu, nieco ponad dobę przed ciszą wyborczą).

- Pokazywaliśmy to w częściach, aby docierało do naszych wyborców każdego dnia. To była świadoma decyzja - zapewniał Tomczyk.

- To jest program Rafała Trzaskowskiego, który każdy może przeczytać i wyciągnąć własne wnioski - dodał Tomczyk odnosząc się do programu umieszczonego na stronie kampanii Rafała Trzaskowskiego.

Poseł Koalicji Obywatelskiej stwierdził następnie, że "wszedł na stronę Andrzeja Dudy" i wydrukował "15 stron", na których "są założenia programowe i kilka tez".

- Ale nie ma czegoś takiego co jest programem sensu stricto. Główny konkurent Rafała Trzaskowskiego nie zaprezentował programu. Myślę że te 15 stron to kpina z wyborców - stwierdził Tomczyk.

Na pytanie o niezrealizowane przez Rafała Trzaskowskiego obietnice złożone przed wyborami prezydenta Warszawy (portal konkret24 wyliczył, że Trzaskowski nie zrealizował ok. 50 proc. obietnic, które miał zrealizować w pierwszym roku swojej kadencji), Tomczyk zwrócił uwagę, że "samorządy mają zredukowane budżety przez decyzje rządu". - Dzisiaj wpływy do budżetu wszystkich miast w Polsce sa niższe od zakładanych - stwierdził.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA