Reklama

Szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza: Ma 10 proc. Będzie w II turze

- Prezydent powinien pochodzić spoza duopolu (PiS-PO - red.). Władysław Kosiniak-Kamysz będzie prezydentem, który będzie dobre projekty popierał, ale złe blokował - zapewniała w rozmowie z Michałem Kolanko Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu kandydata PSL na prezydenta.

Publikacja: 17.02.2020 08:15

Szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza: Ma 10 proc. Będzie w II turze

Foto: tv.rp.pl

arb

Sobkowiak przekonywała, że kampania prezydencka dopiero się rozpoczyna, kandydat PSL ma w sondażach 10 proc. poparcia i "to poparcie wciąż rośnie". - Jestem przekonana, że to on wejdzie do II tury - dodała.

Jednocześnie szefowa sztabu wyborczego kandydata PSL na prezydenta mówiła, że "dobrze byłoby, gdyby w czasie kampanii prezydenckiej odbyło się kilka debat między kandydatami". - Kosiniak-Kamysz będzie debatował z każdym kandydatem na prezydenta, bez warunków wstępnych - mówiła. Przestrzegała też Andrzeja Dudę, Małgorzatę Kidawę-Błońską i ich sztaby przed popełnieniem błędu Bronisława Komorowskiego, który - będąc faworytem wyborów w 2015 roku - odmawiał udziału w debatach przed I turą.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Wydarzenia
Zrobiłem to dla żołnierzy
Reklama
Reklama