fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Była poszukiwana. Znaleziono jej ciało w Lesie Kabackim

Ciało poszukiwanej 23-letniej Karoliny P. znaleziono w piątek w Lesie Kabackim. Okoliczności śmierci nie są znane.
Wikipedia
Stołeczna policja potwierdziła, że w Lesie Kabackim znaleziono w piątek ciało zaginionej 23-letniej Karoliny P.

Młoda kobieta była poszukiwana od środy. Okoliczności jej śmierci będzie wyjaśniać teraz policja pod nadzorem prokuratury.

W piątek po południu policja informowała o zwłokach kobiety znalezionych w Lesie Kabackim. Ciało zauważył przechodzący tamtędy mężczyzna.

Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie znaleźli przy zwłokach dowodu osobistego, ale kobieta miała przy sobie kartę miejską na nazwisko zaginionej przed dwoma dniami 23-latki.

W czwartek stołeczna policja podała, że w nocy z wtorku na środę Karolina P. wyszła z mieszkania na Gocławiu.

Zostawiała jednak dokumenty i telefon. Jednak wcześniej jej telefon logował się na Kabatach. Było to ok. godz. 23.30. A to oznaczałoby to, że do mieszkania wróciła na chwilę, by zaraz wyjść znowu - w nieznanym celu.

Rodzina młodej kobiety podawała, że mogła ona zaginąć dzień wcześniej. Jej współlokatorzy bowiem spali, kiedy wróciła ona do mieszkania na Gocławiu. A kiedy rano wychodzili, nikt nie zajrzał do jej pokoju.

Wiadomo, że zanim Karolina P. znalazła się na Kabatach, była w nocy w okolicy Centrum Handlowego Arkadia. A później z niewiadomych powodów pojechała na Kabaty, a nie do mieszkania na Gocławiu.

Wczoraj jej ciało znaleziono w Lesie Kabackim. Rodzina zidentyfikowała zwłoki. Karolina P. pochodziła z Grajewa na Podlasiu. W Warszawie studiowała i pracowała.

Na razie nie jest znana przyczyna śmierci młodej kobiety. Policja nie podaje żadnych informacji na ten temat. Śledztwo w sprawie śmierci kobiety prowadzi Prokuratura Warszawa-Ursynów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA