fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria White & Case doradzała operatorowi sieci Play

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case doradzała P4 sp. z o.o., operatorowi sieci Play - największej sieci komórkowej w Polsce, w związku z ustanowieniem Programu Emisji Obligacji o łącznej wartości nominalnej w wysokości do 2 000 000 000 PLN.

Kancelaria White & Case doradzała także przy pierwszej emisji niezabezpieczonych obligacji na okaziciela w ramach tego programu o łącznej wartości nominalnej 750 000 000 PLN. Spółka zamierza ubiegać się o wprowadzenie obligacji do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Santander Bank Polska S.A. oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. działały jako współprowadzący księgę popytu i współorganizatorzy programu. Erste Group Bank AG został powołany w skład konsorcjum jako junior dealer przy emisji pierwszej serii obligacji. Obligacje zostały skierowane wyłącznie do inwestorów kwalifikowanych.

W transakcję zaangażowani byli prawnicy z warszawskiego zespołu White & Case: Marcin Studniarek (partner), Bartosz Smardzewski (counsel) oraz zespół associates: Monika Dużyńska, Damian Lubocki i Dawid Książek.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA