fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Raport Dentons: Global Energy Game Changers – Focus on Europe

Global Energy Game Changers – Focus on Europe
Informacja Prasowa
Prawnicy z Globalnej Grupy Energetycznej Dentons opracowali kolejną edycję publikacji „Global Energy Game Changers" - kompendium wiedzy na temat ważnych aspektów dotyczących sektora.

Sektor energetyczny na poziomie globalnym przechodzi gwałtowne zmiany. Nowe technologie i regulacje w praktycznie każdym podsektorze stawiają nowe wyzwania przed dotychczasowymi modelami biznesowymi. Funkcjonowanie podstawowych elementów przemysłu energetycznego, w tym transferu i magazynowania energii, uległo znacznym zakłóceniom. Jednocześnie, wahania cen, zmienne zapotrzebowanie na energię po stronie konsumentów, zagadnienia dotyczące cyberbezpieczeństwa i ochrony bezpieczeństwa fizycznego stanowią nieprzewidywalne czynniki wpływające na przyszłość sektora. Niemniej, w energetyce nadal kryje się wiele możliwości.

Wydanie opublikowane latem 2016 r. koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach europejskich. Tematyka obejmuje sprawy dotyczące kontynentalnej reformy regulacyjnej, regulacji transgranicznych przepływów mocy, wyzwania stojące przed sektorami naftowym i gazowym, udostępniania infrastruktury, sporów rozwiązywanych w oparciu o traktaty międzynarodowe oraz perspektywy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Publikacja zawiera pogłębione analizy zjawisk kształtujących środowisko biznesowe w jednym z najważniejszych z punktu widzenia energetyki regionów świata.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA