fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

DLA Piper doradcą PKO BP oraz Santander przy udzieleniu finansowania na rzecz Rockfin

Kancelaria DLA Piper doradzała bankom, PKO BP oraz Santander, przy udzieleniu finansowania w wysokości 113,5 mln PLN na rzecz Rockfin, spółki z portfela funduszu THC SICAV-RAIF, będącej wiodącą firmą inżynieryjną.

Rockfin specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych, paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania. Ich urządzenia wykorzystywane są m.in. w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, spalarniach śmieci, przemyśle petrochemicznym, papierniczym oraz cementowym.

Bankom doradzali Jakub Zienkiewicz (Senior Associate) oraz Marta Piotrkowicz (Associate) pod nadzorem Mariusza Hyli (Partner) z zespołu prawa rynków finansowych, projektów infrastrukturalnych i restrukturyzacji DLA Piper w Warszawie.

Praktyka rynków finansowych i projektów jest jedną z największych w kancelarii DLA Piper, składa się ona z doradców prawnych i podatkowych o bogatym doświadczeniu zawodowym wynikającym z licznych projektów zrealizowanych dla różnorodnych podmiotów, takich jak m.in. spółki lokalne i globalne, międzynarodowe instytucje finansowe oraz fundusze inwestycyjne.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA