fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria K&L Gates doradcą Joint Polish Investment Fund

Klaudia Lorent
materiały
Prawnicy K&L Gates Jamka sp.k. doradzali funduszowi Joint Polish Investment Fund w inwestycji w wysokości 2,3 mln dolarów na rzecz Dream Jay Inc., w celu kontynuacji badań i dalszego rozwoju Nightly, aplikacji medycznej, mogącej zapobiegać złym snom.
Nightly jest jedną z pierwszych mobilnych aplikacji stworzoną w celu neutralizowania złych snów, która może pomóc osobom z zaburzeniami snu (wynikającymi m.in. z syndromu stresu pourazowego), zapewniającą spokojny sen bez użycia farmaceutyków. Dotychczasowe badania zostały przeprowadzone we współpracy z Uniwersytetem Humanistyczno-Społecznym SWPS oraz Ośrodkiem Medycyny Snu Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
DreamJay Inc. to start-up działający w San Francisco, oraz w Warszawie. Joint Polish Investment Fund (JPIF) jest największym funduszem venture capital w dziedzinie Life Sciences w Polsce.
Po stronie K&L Gates, doradzali Michał Petz, of counsel, Francisco Olmedo, associate oraz Klaudia Lorent, junior associate. Doradztwo polegało na przeprowadzeniu due diligence oraz transakcji.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA