fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

DLA Piper doradcą Elite Partners Capital przy nabyciu magazynu w Mszczonowie

Adobe Stock
Kancelaria DLA Piper doradzała Elite Partners Capital przy zakupie budynku magazynowego zlokalizowanego w parku logistycznym w Mszczonowie - obiekt będzie w pełni wynajęty przez PepsiCo

Budynek o powierzchni 58 500 metrów kwadratowych jest w całości wynajęty przez PepsiCo i jest ich największym magazynem w sieci dystrybucyjnej. Dzięki tej transakcji, Elite Partners Capital zwiększyło swoją obecność w parku do sześciu budynków o łącznej powierzchni ponad 260 000 metrów kwadratowych, po przejęciu pięciu budynków w marcu 2020 roku (była to jedna z największych transakcji w polskim sektorze logistycznym w tym roku).

Elite Partners Capital jest firmą private equity z siedzibą w Singapurze, zaangażowaną w inwestycje i zarządzanie nieruchomościami. Ostatnie przejęcie będzie częścią funduszu Elite Logistics Fund, który składa się z wyspecjalizowanych aktywów logistycznych w Europie w celu wykorzystania możliwości powstałych na skutek pandemii COVID-19.

Transakcję prowadzili Michał Pietuszko (Partner) wraz z Agatą Koczorowską (Senior Associate), wspierani przez Pawła Szymańskiego (Associate) z praktyki prawa nieruchomości. Kwestie dotyczące finansowania projektu były prowadzone przez Bartka Palusiaka (Counsel) oraz Annę Jarczok (Senior Associate) z praktyki prawa rynków finansowych, projektów infrastrukturalnych oraz restrukturyzacji.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA