fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria DWF Poland wzmacnia zespół prawa własności intelektualnej

Marta Wysokińska
materiały prasowe
Marta Wysokińska dołącza do zespołu prawa własności intelektualnej kancelarii DWF Poland

Do zespołu prawa własności intelektualnej kancelarii DWF Poland dołączyła Marta Wysokińska, obejmując stanowisko counsel. Od początku kariery zawodowej związana z dużymi kancelariami międzynarodowymi, ma bogate doświadczenie w obsłudze klientów z branży kreatywnej oraz w sprawach dotyczących własności intelektualnej. Jej praktyka rozwinęła się w znaczący sposób dzięki pracy jako prawnik wewnętrzny w dużym zagranicznym przedsiębiorstwie produkcyjnym, które kładzie szczególny nacisk na digitalizację.

Marta Wysokińska jest absolwentką filologii angielskiej, studiów prawniczych, oraz studiów podyplomowych z prawa własności intelektualnej. Większość kariery spędziła w renomowanych kancelariach prawniczych, rozwijając praktykę z zakresu własności intelektualnej (w tym nieuczciwej konkurencji oraz IT), danych osobowych oraz compliance. Przez ponad cztery lata zajmowała stanowisko radcy prawnego w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, spółce zależnej koncernu Robert Bosch. Pracowała między innymi nad wdrażaniem systemów compliance oraz zasad ochrony danych osobowych w oparciu o RODO. Ma również istotne doświadczenie w pracy szkoleniowej i transakcyjnej.

- DWF Poland to kancelaria zorientowana na sprawy i transakcje trudne, precedensowe i niepowtarzalne. Wymagają one wiedzy, doświadczenia, umiejętności i zdolności do szybkiego działania. Ochrona własności intelektualnej to istotny obszar działalności naszej kancelarii. Cieszę się, że Marta stała się częścią naszego zespołu w ekscytującym czasie nowych wyzwań, które stoją przed naszymi Klientami i przed nami – powiedział Michał Pawłowski, Partner Zarządzający DWF Poland.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA