fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Do zespołu Lubasz i Wspólnicy dołączyła Monika Susałko

Monika Susałko
materiały prasowe
Do zespołu Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych sp.k. dołączyła Monika Susałko – radca prawny i wykładowca studiów podyplomowych w zakresie prawnych aspektów zarządzania projektami oraz autorskich warsztatów z zakresu zarządzania projektami i ochrony danych osobowych.

Monika Susałko specjalizuje się w prawie nowych technologii, własności intelektualnej i przemysłowej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym, szczególnie prawie spółek. Doświadczenie zdobywała w kancelariach prawnych oraz jako dyrektor działu prawnego przedsiębiorstwa technologicznego. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami i wspieraniu projektów zarządzanych zgodnie z wiodącymi metodykami takimi jak PM BoK, Prince 2 czy Agile. Zdobyła także certyfikat Prince 2 Foundation. Jest autorką licznych publikacji, w tym ostatnio wydanego poradnika dla podmiotów z sektora e-commerce zawierającego omówienie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – „RODO dla e-commerce".

W Lubasz i Wspólnicy Monika Susałko będzie zarządzała warszawskim oddziałem Kancelarii, a także zajmowała się sprawami związanymi z prawem spółek, nowych technologii i ochroną danych osobowych dla biznesu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA