fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Bird & Bird ze specjalistą od PPP na pokładzie

Adobe Stock
Z przyjemnością informujemy, że Magdalena Zabłocka-Foulkes dołączyła jako Counsel do warszawskiego zespołu kancelarii Bird & Bird. W ramach departamentu Commercial będzie odpowiadała w szczególności za rozwój praktyki partnerstwa publiczno-prywatnego.

Magdalena Zabłocka-Foulkes jest radcą prawnym, specjalizuje się w doradztwie na rzecz przedsiębiorców i podmiotów publicznych, w przygotowaniu inwestycji infrastrukturalnych w modelach PPP oraz koncesji na roboty budowlane i usługi. Jest także ekspertem z zakresu gospodarki komunalnej i finansów publicznych. Przez 9 ostatnich lat pracowała w praktyce infrastruktury i energetyki jednej z wiodących polskich kancelarii.

Magdalena ma bogate doświadczenie w pracy ze stroną publiczną oraz z partnerami prywatnymi. Stronie publicznej doradzała m.in. w projektach PPP w sektorze gospodarki odpadami (budowa i utrzymanie spalarni odpadów komunalnych w Poznaniu), a stronie prywatnej przy projektach związanych z budową i utrzymaniem dróg publicznych (Dolny Śląsk). Samodzielnie prowadzi projekty, koordynuje prace zespołów doradczych (prawnych, technicznych i finansowych), a także interdyscyplinarnych zespołów prawno-podatkowych. Była członkiem zespołu doradców Ministerstwa Rozwoju przygotowujących zmiany do ustawy o PPP.

– Cieszę się, że Magdalena dołączyła do naszego zespołu Commercial. Jestem przekonany, że jej wiedza i wieloletnie doświadczenie w zakresie projektów PPP przyczynią się do rozwoju naszej działalności w tej dziedzinie i powiększenia portfolio projektów infrastrukturalnych – powiedział Sławomir Szepietowski, partner zarządzający warszawskim biurem Bird & Bird.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA