fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Anna Dynek Dyrektorem Działu Zamówień Publicznych i Infrastruktury w Hoogells

Anna Dynek
materiały prasowe
Do zespołu specjalistów Hoogells dołączyła radca prawny Anna Dynek - specjalistka w zakresie prawa zamówień publicznych, obsługi projektów infrastrukturalnych i PPP.

Mec. Dynek objęła stanowisko Dyrektora Działu Zamówień Publicznych i Infrastruktury. Z sukcesami współpracowała z największymi polskimi „zamawiającymi", wspierając ich w wyborze wykonawców realizacji wielomilionowych kontraktów. Brała także udział w pionierskich projektach PPP w Polsce. Posiada doświadczenie również w obsłudze branży zamówień IT i energetycznej. Mec. Dynek wyróżnia nie tylko imponujące doświadczenie praktyczne, ale również dorobek naukowy. Anna Dynek jest współautorką kompendium wiedzy o zamówieniach „Nowe prawo zamówień publicznych", „Słownika Zamówień Publicznych" oraz szeregu artykułów.

„Jestem niezwykle dumna z tego, że mec. Anna Dynek wzmocniła nasz zespół kancelarii. To ogromna satysfakcja pracować na co dzień ze specjalistami o tak wysokich kompetencjach. Dział Zamówień Publicznych i Infrastruktury jest jednym z kluczowych departamentów naszej kancelarii. Doświadczenie praktyczne mec. Dynek będzie niezwykle istotne dla naszych Klientów, którzy realizują wielomilionowe kontrakty" – skomentowała Anna Oleksiewicz, Wspólnik Zarządzający Hoogells.

Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska sp. k. to zespół doradców prawnych, których celem jest dostarczanie skutecznych i przydatnych rozwiązań. Zespół wyróżnia nie tylko znajomość przepisów prawa, ale i praktyczne podejście, wyczucie rynku oraz specyfiki poszczególnych sektorów. Kancelaria specjalizuje się w następujących obszarach doradztwa: infrastruktura i budownictwo, zamówienia publiczne, energetyka, postępowania sporne, prawo spółek, obsługa podmiotów medycznych..

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA