fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

CDZ doradcą przy sprzedaży akcji Centrum Mobilnych Technologii

Szymon Skiendzielewski
Informacja Prasowa
Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała akcjonariuszowi Solser Management Limited przy sprzedaży 100% akcji spółki Centrum Mobilnych Technologii S.A. (wraz z grupą kapitałową, obejmującą m.in. Eurokoncept sp. z o.o. oraz Dotpay Spółka Akcyjna) na rzecz MCI Private Ventures Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego.
W ramach transakcji, Kancelaria CDZ reprezentowała akcjonariuszy w negocjacjach z kupującym oraz odpowiadała za przygotowanie kompletu dokumentacji transakcyjnej, w tym porozumienia akcjonariuszy związanego z wyjściem z grupy kapitałowej oraz umowy sprzedaży akcji.
Wartość transakcji wyniosła ponad 100 milionów złotych.
Proces sprzedaży trwał od połowy roku 2015, uzgodnienie kluczowych warunków transakcji nastąpiło w grudniu 2015 roku, a zamknięcie 10 marca 2016 roku, po uzyskaniu zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Zespołem prawników Kancelarii CDZ kierował wspólnik Szymon Skiendzielewski, z pomocą adw. Małgorzaty Sas.
Grupa kapitałowa Centrum Mobilnych Technologii Mobiltek S.A. zajmuje się działalnością w obszarze rynku usług SMS Premium i Direct Carrier Billing, tworzenia rozwiązań informatycznych związanych z bankowością mobilną, płatności i platform internetowych, oraz usług płatniczych mobilnych i świadczonych za pośrednictwem sieci Internet.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA