fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Góralski & Goss Legal wzmacnia zespół procesowy

Jan Hasik
Informacja Prasowa
Z dniem 1 stycznia br. do zespołu GGLegal dołączył Jan Hasik, specjalista od prawa procesowego obejmując stanowisko Senior Associate.

Będzie odpowiadał za sprawne funkcjonowanie jednego z kluczowych działów prawnych w kancelarii oraz pokieruje praktyką Healthcare.

Jan Hasik to doświadczony radca prawny z bogatym dorobkiem zawodowym w obszarze postępowań sądowych, w szczególności w zakresie bieżących spraw gospodarczych. Zajmuje się doradztwem prawnym z zakresu prawa medycznego i prawa farmaceutycznego. Od wielu lat doradza podmiotom leczniczym w ich bieżącej działalności, w tym również w sprawach regulacyjnych, przy zamówieniach publicznych i prawnych aspektach badań klinicznych.

Zanim dołączył do zespołu GGLegal, pracował na stanowisku radcy prawnego w kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto, gdzie odpowiadał za realizację projektów healthcare i sprawy procesowe. Wcześniej, przez cztery lata kierował pracami działu prawnego firmy farmaceutycznej Komtur Polska Sp. z o.o. Doświadczenie zawodowe o profilu medycznym zdobywał jako prawnik w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się także doradztwem prawnym przy pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA