fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Awanse partnerskie i nowa nazwa poznańskiej kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy

od lewej: Aleksandra Sobczyńska, Michał Sobczyński, Piotr Pawłowski, Michalina Jusik
materiały prasowe
1 stycznia 2021 r. grono partnerów kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy powiększyło się o adwokat Michalinę Jusik oraz radcę prawnego Piotra Pawłowskiego. Jednocześnie Kancelaria zmieniła nazwę i od nowego roku funkcjonuje jako Sobczyńscy i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni, z nową stroną internetową i nową identyfikacją wizualną.

- Awanse Michaliny i Piotra to wyraz konsekwentnego rozwoju i umacniania pozycji rynkowej naszej Kancelarii. W minionym roku podobnie jak wszyscy uczestnicy rynku i Klienci, zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami biznesowymi i operacyjnymi, związanymi z efektywnym prowadzeniem działalności biznesowej w dobie pandemii, przy zachowaniu kompleksowości i najwyższej jakości usług – mówi adwokat Michał Sobczyński, partner zarządzający Sobczyńscy i Partnerzy.

- Dzięki wysiłkom i zaangażowaniu całego zespołu Kancelarii w 2020 r. naszym Klientom i Partnerom biznesowym udało się z sukcesem zrealizować szereg projektów. Swoją pro-kliencką postawą i zaangażowaniem w sprawy Kancelarii Michalina i Piotr przekonali nas, że w pełni zasługują na powierzenie im nowych obszarów, związanych z dalszym rozwojem biznesu. Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za więcej – mówi adwokat Aleksandra Sobczyńska, partner zarządzający Sobczyńscy i Partnerzy.

Adwokat Michalina Jusik specjalizuje się w reprezentowaniu klientów w sporach handlowych i gospodarczych. Wspiera firmy i klientów prywatnych na każdym etapie toczącego się postępowania, wskazując optymalne sposoby rozwiązania konfliktu. Reprezentuje klientów przed sądami i w toku negocjacji pozasądowych. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Aktualnie odbywa studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Radca prawny Piotr Pawłowski specjalizuje się w prawie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem prawa budowlanego – umów o roboty budowlane, a także administracyjno-prawnych aspektów procesu inwestycyjnego. Obsługuje inwestycje deweloperskie. Prowadzi szkolenia z zagadnień dotyczących prawa budowlanego, w tym dla urzędników pracujących w organach administracji architektoniczno-budowlanej i nadzoru budowlanego, a także deweloperów. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA