fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Świat

Pięciolatek uratował rodziców. Przedawkowali heroinę

Flickr
Pięcioletni chłopiec zareagował na stan swoich rodziców, którzy przedawkowali heroinę. Zdarzenie miało miejsce w Ohio - stan ten przeżywa prawdziwą epidemię zgonów z powodu nadużycia tego narkotyku.

Zdarzenie miało miejsce w Middleton w stanie Ohio.

Pięcioletni chłopiec wbiegł w środku nocy do domu swoich dziadków, krzycząc, że jego rodzice nie żyją. W domu wnuka dziadkowie znaleźli nieprzytomną córkę i jej partnera.

Na tylnym siedzeniu auta znaleziono także zapłakaną, 3-miesięczną córkę pary. Oboje rodzice zostali przewiezieni do szpitala.

Tam mężczyzna odzyskał przytomność już po jednej dawce leku Narcan, który podaje się osobom, które przedawkowały heroinę. Matka chłopca takich dawek otrzymała siedem, ale bez efektu. Dopiero po przewiezieniu do specjalistycznej kliniki odzyskała przytomność. Oboje rodzice zostali zatrzymani i oskarżeni o spowodowanie zagrożenia dla życia swoich dwojga dzieci.

Ohio jest jednym z wielu amerykańskich stanów, które walczą z epidemią zgonów spowodowanych przedawkowaniem heroiny. Na początku tego roku biuro koronera zgłosiło władzom, że stan nie ma już miejsca na przechowywanie zwłok ofiar heroiny. 

 

 

Źródło: CNN
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA