fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ścieżki kariery

Płatne staże w programie Polskiej Rady Biznesu

123RF
80 ofert płatnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce czeka na studentów i absolwentów w 14. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu.
– U nas żaden stażysta nie parzy kawy – zapewnia Marian Owerko, przewodniczący rady nadzorczej firmy Bakalland i wiceprezes Polskiej Rady Biznesu, która do 31 maja przyjmuje zgłoszenia chętnych do udziału w tegorocznej, 14. już, edycji Programu Kariera.
Uczestnicy programu mogą liczyć nie tylko na miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tys. zł i bezpośrednią współpracę z menedżerami firmy.
W tym roku propozycje 1–3-miesięcznych wakacyjnych staży przygotowało 30 pracodawców, m.in. Adamed, Amica, Bakalland, TVN, Work Service, Weil i Greenberg. Mają ofertę dla studentów różnych kierunków – zarówno tych związanych z ekonomią i finansami, naukami ścisłymi, humanistycznymi i społecznym, jak i staży dla inżynierów i prawników.
Program jest skierowany głównie do studentek i studentów III–V roku, ale o staże mogą starać się także absolwenci do 30. roku życia. Więcej informacji na programkariera.pl.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA