fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Tragiczny wypadek na krajowej 11. Dwie osoby nie żyją

materiały policji
Wypadek busa i samochodu osobowego w miejscowości Antonin w Wielkopolsce. Dwie osoby zginęły, a siedem zostało rannych.

Do tragicznego wypadku doszło dziś ok. godz. 6 rano między miejscowościami Strugi i Antonin na drodze S11 w powiecie ostrowskim.

Na wiadukcie kolejowym doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów, busa i audi, w wyniku zdarzenia bus spadł z wiaduktu.

Na miejsce zadysponowano siedem zastępów straży pożarnej. W pojazdach były uwięzione podróżujące osoby, zostały one ewakuowane przy użyciu sprzętu hydraulicznego.

Busem podróżowało osiem osób, w tym troje dzieci. Samochodem osobowym – tylko kierowca. Na miejscu zginęły dwie osoby - kierowcy obu pojazdów w wieku 25 i 48 lat.

Siedem osób, w tym troje dzieci w wieku 11, 13 i 17 lat zostało rannych. Są to mieszkańcy powiatów ostrowskiego i ostrzeszowskiego. Na miejsce wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Cztery osoby trafiły do szpitala w Ostrowie, pozostałe do placówek w Ostrzeszowie i w Kępnie. Jedna osoba jest w stanie ciężkim.

Według wstępnych ustaleń kierowca audi zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do czołowego zderzenia z busem, którym dwie rodziny jechały spędzić wakacje na terenie Dolnego Śląska. W wyniku zderzenia bus spadł z wiaduktu.

Przez kilka godzin od wypadku droga była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Przyczyny tragedii bada prokuratura

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA