fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Ranking Kancelarii Prawniczych: zapraszamy na internetową galę

Adobe Stock
Już w poniedziałek 27 lipca o godz. 10.00 zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które będzie relacjonowane na stronach rp.pl: ogłoszenie wyników 18. edycji rankingu.

Pandemia koronawirusa nie pozwoliła nam w tym roku na urządzenie tradycyjnej gali i całość tej uroczystości przenieśliśmy do internetu.

W tegorocznym rankingu uczestniczyło aż 312 kancelarii. Jego formuła została ze względu na sytuację zmodyfikowana. Zrezygnowaliśmy w tym roku z przyznawania wyróżnień jakościowych i transakcyjnych, pojawiły się jednak nowe kategorie, tzw. covidowe. Postanowiliśmy w nich wyróżnić kancelarie wspierające prawnie pro bono wszystkich potrzebujących, którzy ucierpieli wskutek rozwoju pandemii.

Niezmiennie, od początku rankingu, przyznajemy wyróżnienia największym kancelariom w Polsce i w poszczególnych regionach. Wciąż dużym zainteresowaniem cieszy się udział w kategoriach innowacje i najlepsze strony internetowe.

Nasz ranking przeżywa w tym roku cyfrową rewolucję. Jego wyniki będą publikowane na specjalnie utworzonej stronie internetowej. Znajdą się na niej także profile startujących w rankingu kancelarii. W internecie nie zabraknie ponadto raportu specjalnego, poświęconego m.in. sytuacji na rynku usług prawnych, a także aktualnym trendom rynkowym zmieniającym się przecież w czasie pandemii.

Tradycyjnie wyniki rankingu opublikujemy również w specjalnym dodatku do wydania „Rzeczpospolitej” we wtorek 28 lipca.

Zapraszam wszystkich do uczestniczenia w tym ważnym nie tylko dla środowiska prawniczego wydarzeniu organizowanym przez redakcję „Rzeczpospolitej”. To jedyny w swoim rodzaju barometr pokazujący, co dzieje się na rynku i w świecie prawniczym.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA