fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Poprosił klienta o pieniądze. Został zaatakowany przez lwa

Pixabay
Pakistański elektryk wniesie oskarżenie przeciwko mężczyźnie, dla którego wykonywał zlecenie. Klient odmówił zapłaty za pracę i wypuścił przeciwko pracownikowi swojego lwa.

Jak donosi "The Khaleej Times", Mohammad Rafique został wynajęty do pracy w Lahore. Po wykonaniu zlecenie elektryk udał się do dozorcy. 

Ali Raza nie miał tego dnia pieniędzy, więc mężczyzna zgodził się wrócić dzień później. Zapłata była wielokrotnie odkładana, a do ostatecznej konfrontacji między mężczyznami doszło 9 września.

Dozorca nie przekazał pieniędzy, a zamiast tego uwolnił lwa, którego trzymał jako swoje zwierzę domowe. Kot zaatakował elektryka, a Rawa, ani trzech innych mężczyzn nie podjęło żadnych działań, aby mu pomóc. Z pomocą przyszli przechodnie, którzy usłyszeli krzyk.

Policja poinformowała, że elektryk odniósł obrażenia twarzy i ramion. Rafique domaga się teraz nie tylko zapłaty za pracę, ale również zadośćuczynienia za rany, które doznał w wyniku ataku lwa. 

Funkcjonariusze zatrzymali właściciela lwa. Odpowie za spowodowanie obrażeń przy użyciu "niebezpiecznej broni lub środków". 

Źródło: Newsweek
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA