fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

Cadbury da ci pracę idealną: tester czekolady

Bloomberg
Cadbury szuka nowego pracownika, ale nie takiego całkiem zwykłego. Do obowiązków poszukiwanej osoby będzie należało testowanie czekolady i napojów czekoladowych.

Firma wymaga od potencjalnych kandydatów "zero doświadczenia", ponieważ sama chce nauczyć nowego testera jak testować czekoladę i wyroby czekoladowe.

Nowy tester czekolady pracować będzie na Uniwersytecie w Reading w dziale badającym  zachowania konsumentów. Nie może też mieć żadnych alergii, np. nietolerancji glutenu oraz laktozy oraz uczulenia na orzeszki. No i musi znać język angielski w stopniu komunikatywnym.

Wraz z nowym testerem czekolady pracować będzie tam także 11 innych osób zajmujących się testowaniem nowych produktów koncernu.

Jedyne czego firma wymaga od kandydatów to zamiłowania do słodyczy i wyrobionych kubków smakowych oraz otwartości i uczciwości. Oferuje za to 5,7-godzinny tydzień pracy. Tester będzie musiał pojawiać się w pracy cztery dni w tygodniu od 9.30 do 12 i testować 10 próbek. Płaca to 9 funtów za godzinę.

Cadbury, należący do międzynarodowego koncernu Mondelez International, jest właścicielem takich marek jak Milka, Oreo, Dairy Milk oraz żelki Wine Gums.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA