fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Terlecki: Damy Solidarnej Polsce po łapie

Fotorzepa, Jakub Czermiński
Jestem za tym, żeby Solidarna Polska nie odchodziła ze Zjednoczonej Prawicy, ale są granice cierpliwości - powiedział dziennikarzom w Sejmie wicemarszałek Ryszard Terlecki z PiS.

Terlecki skomentował niespotykane dotąd zachowanie polityków partii Zbigniewa Ziobry, którzy poparli wniosek Koalicji Obywatelskiej.

Opozycja domagała się, by minister kultury Piotr Gliński przedstawił informację o zasadach przyznawania rekompensat z Funduszu Wsparcia Kultury.

Lista beneficjentów tego funduszu została przez ministerstwo kultury utajniona.

Opozycja wraz z Solidarna Polską doprowadziła do tego, że minister musi tę listę ujawnić.

Komentujący to wydarzenie polityk PiS Marek Suski powiedział dziś, że "jeśli Solidarna Polska rozstanie się z popieraniem rządu, to rząd rozstanie się z Solidarną Polską".

W podobnym tonie wypowiedział się wicemarszałek Sejmu Ryszard Terleckim który rozmawiając dziś z dziennikarzami stwierdził, że "Solidarna Polska pokazała Zjednoczonej Prawicy figę".

- Jestem za tym, żeby Solidarna Polska nie odchodziła ze Zjednoczonej Prawicy,  ale są granice cierpliwości. Na siłę nie będziemy nikogo trzymać. W głosowaniu SP pokazała nam figę. My damy po łapie - stwierdził Terlecki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA