fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Poszukiwanie pracy

Praca czeka na targach w Kielcach

Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski
Kilkaset ofert pracy w regionie i w całym kraju czeka na uczestników XI ogólnopolskich Targów Praca, Kariera Rozwój, które odbędą się 4 kwietnia w Kielcach.

Specjalista ds. logistyki, specjalista ds. finansów, specjalista ds. HR, konstruktor elektryk, konstruktor mechanik, rehabilitant, animator turystów na Wyspach Kanaryjskich – to niektóre z kilkuset ofert pracy, jakie w tym roku przedstawią pracodawcy uczestniczący w Ogólnopolskich Targów Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych.

To największe targi pracy w województwie świętokrzyskim. Pod patronatem „Rzeczpospolitej" organizują je Targi Kielce, studenckie stowarzyszenie AIESEC, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach oraz Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Jak podkreśla Agata Niemczyk, koordynator projektu z AIESEC, w imprezie, która zacznie się o 9.30 w najbliższy wtorek (4.04) na terenie Targów Kielce, weźmie udział ponad 30 firm, w tym kilka agencji zatrudnienia. (w ub. roku było ich 22).

Obok okazji do bezpośredniego spotkania z pracodawcami organizatorzy zaplanowali też strefę wiedzy.

Wprawdzie listy uczestników warsztatów na temat autoprezentacji oraz rekrutacji są już zamknięte, ale wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w forum dyskusyjnym „Biznes, edukacja, rozwój". Jego prelegenci (przedstawiciele biznesu, uczelni, studentów oraz instytucji związanych z rynkiem pracy) będą mówili m.in. o tym, jakich kandydatów oczekują pracodawcy, jak studiować, aby znaleźć dobrze płatną pracę, i jakie są zawody przyszłości.

Uczestnicy targów będą mogli też skorzystać z porad doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach – m.in. skonsultować swoje CV. Organizatorzy zapewniają nie tylko bezpłatny udział w imprezie, ale i bezpłatny dojazd w Kielcach (za okazaniem legitymacji).

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA