fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Leszek Miller: You know nothing, Jarosław

tv.rp.pl
Kandydujący do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej Leszek Miller, opublikował na Twitterze grafikę, nawiązującą do serialu „Gra o tron”.

Każdy fan „Gry o tron” doskonale zna serialowy tekst „You know nothing, Jon Snow” („Nic nie wiesz, Jonie Snow”). To cytat postaci z produkcji HBO, Ygritte, należącej do wolnych ludzi i mieszkającej w krainach za murem. Cytat ten stał się jednym z najpopularniejszych i najczęściej przytaczanych z całego serialu.

Teraz z popularności „Gry o tron” postanowił skorzystać były premier Leszek Miller, który kandyduje do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej. W mediach społecznościowych opublikował grafikę przedstawiającą żelazny tron i znaną nam z serialu czcionkę. Na grafice znajduje się także sam Leszek Miller, a poniżej widnieje napis: „You know nothing, Jarosław” (Nic nie wiesz, Jarosławie). „Wkrótce wszystko będzie jasne. I w Unii Europejskiej, i w Grze o tron. A tymczasem przypominam... #TrwaWalka #NieTylkoWWesteros #26MajaWielkiWybór” – dodał Miller. 

W poniedziałek nad ranem polscy fani „Gry o tron” oglądać mogli ostatni odcinek finałowego sezonu serialu.

"Gra o tron" zadebiutowała na antenie HBO w 2011 roku. W ciągu 7 lat stała się jednym z najsłynniejszych seriali w historii stacji i całej telewizji. Ekranizacja powieści George'a R.R. Martina zyskała uznanie nie tylko w oficjalnych kanałach dystrybucji, ale także u piratów. Hit HBO według raportu serwisu Torrentfreak przez sześć lat z rzędu okazywał się najchętniej ściąganym i nielegalnie udostępnianym serialem.

Źródło: Twitter
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA